Meliss Organizasyon | Hakkımızda
 

Hakkımızda

2010 yılında davetiye ve nikah şekeri olarak başladığımız bu yolda, kendimize kattığımız artılarla ilerlemeye devam ediyoruz.
Amacımız, siz değerli müşterilerimizin en özel anlarına tatlı dokunuşlarımızla eşlik edip hoş izler bırakabilmek. Ankara Emek Mahallesi‘nde bulunan işletmemiz sizlere en iyi hizmeti bol çeşit ve uygun fiyat felsefesi ile sunmayı amaçlamaktadır.
Nişan – düğün malzemeleri, kına malzemeleri, bebek hediyelikleri, sünnet ve mevlid malzemeleri, doğum günü kutlamaları, evlilik teklifi ve yapmak istediğiniz tüm özel sürpriz ve kutlamalarınız için biz buradayız.
Son birkaç yıldır bünyemize dahil ettiğimiz special çikolatalarımız , butik pasta ve kurabiyelerimiz ile hediyelik ürün yelpazemizi genişletmenin memnuniyetini yaşamaktayız. Yine hediyelik ürünlerimizi kişiye özel tasarımlar ile hazırlayıp beğeninize sunuyoruz. Ayrıca parti malzemeleri tarafında , uçan balon çeşitleri, folyo balonlar, karakterli balonlar, tabak ,
bardak, peçete, çatal ,bıçak masa örtüsü olarak sınıflandırdığımız kullan at malzemeler, bayrak flamalar, arka fon süsleri, özel tasarım afişler gibi ihtiyacınıza yönelik birçok malzemeyi bir arada
bulunduruyoruz.
Meliss Organizasyon olarak bizlerin hedefi yarınlarınıza güzel anılar biriktirmek. En özel ve güzel zamanlarınız da buluşmak dileğiyle.

Slide a